27 листопада 2019 р.

Чернігів почали прикрашати святковою ілюмінацією

У Чернігові почали встановлювати святкову ілюмінацію. На Алеї Героїв та у сквері ім.Б.Хмельницького атмосферу новорічних та різдвяних свят підтримуватимуть світлові фонтани та вогники у вигляді дзвіночків на вуличних світильниках. Встановлювали їх працівники КП «Міськсвітло».

На Валу вуличні ліхтарі теж вже прикрашені святковою ілюмінацією.

На Красній площі розрівняли пісок, який слугуватиме «подушкою» для спеціального обладнання міської льодової ковзанки. Наступним кроком буде монтаж комунікацій, а потім ковзанку заливатимуть водою. Також почали монтувати 12 декоративних будиночків.

Як уже повідомлялося, підготовка до новорічних та різдвяних свят стартувала цього тижня. Офіційне відкриття казкового містечка «#fairy_winter» на Красній площі відбудеться 19 грудня.