Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
26 листопада 2019 р.

Дайджест від КП «Муніципальна варта»

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6
Фото № 7
Фото № 8
Фото № 9
Фото № 10

Про виконання приписів щодо порушень правил благоустрою на території міста Чернігова традиційно доповів начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Віталій Хрустицький на розширеній нараді у міській раді 26 листопада.

Серед виконаних робіт – відновлені лавочки та паркани, демонтаж зламаних металевих конструкцій, прибране сміття, гілля та опале листя, відремонтовані локації на дитячих майданчиках.

- Пофарбовані паркани чи щось інше створюють гарний настрій, відчуття якогось порядку. Це дрібниці, але вони хоч трошки прикрашають наше місто, зовнішній вигляд дворів та й загалом наше життя, - прокоментував Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Присутнім на нараді також продемонстрували й нові виявлені об'єкти, до яких є зауваження.

Міський голова нагадав, що сміття та зрізане гілля потрібно вчасно вивозити. Паркани, гойдалки та пісочниці у дворах багатоповерхівок за можливості потрібно відновити.

- Прохання до усіх залишається тим же: потрібно постійно контролювати та слідкувати за територією міста. Далі буде випадати сніг, і тоді серед пріоритетів буде прибирання громадських зупинок. Для цих робіт у нас мінімум людей. Але усі зупинкові майданчики та територія біля під’їздів повинні бути очищенні вчасно – орієнтовно до 7 години ранку, - підкреслив Владислав Атрошенко.

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції