13 листопада 2019 р.

15 листопада - прес-конференція з велосипедистами - учасниками Всеукраїнських і Міжнародних змагань

15 листопада 2019 року о 15.00 год. у конференц-залі за адресою: вул. Кирпоноса, 9 відбудеться прес-конференція, присвячена участі велосипедистів м. Чернігова у Всеукраїнських і  Міжнародних змаганнях сезону 2019 року.

У прес-конференції візьмуть участь:

Андрій Пономар - 2002 р. н.,  Майстер спорту України з велосипедного спорту, член збірної команди України, чемпіон Європи серед юніорів (шосе), учасник чемпіонату світу, багаторазовий чемпіон України в гонках на треку, шосе та маунтенбайку.

Ольга Светюха - 2005 р. н., кандидат у майстри спорту України, багаторазова чемпіонка України серед дівчат.

Альона Борщ - 2006 р. н., кандидат у майстри спорту України, багаторазова чемпіонка України серед дівчат.

Денис Хотульов - 2002 р. н., кандидат у майстри спорту України, багаторазовий чемпіон України серед юніорів.

Денис Саволій - 2003 р. н., кандидат у майстри спорту України, багаторазовий чемпіон України серед юнаків.

Аксюта Микола Дмитрович – тренер-викладач з велоспорту комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Україна» Чернігівської міської ради.

Григор’єв Ігор Васильович– директор комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Україна» Чернігівської міської ради.

Дериземля Андрій Васильович – начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради.

Мартинов Юрій Васильович – голова Громадської організації «Федерація велосипедистів Чернігівщини».