7 листопада 2019 р.

У листопаді майже 200 чернігівських сімей з немовлятами отримають допомогу від міста

Як відомо, у Чернігові сім’ї при народженні дитини отримують підтримку від міста. Одноразова матеріальна допомога сім’ям з немовлятами здійснюється в рамках міської Програми підтримки народжуваності, яка затверджена міською радою за ініціативи Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка.

Черговий список родин з новонародженими, яким буде надана матеріальна допомога, затвердив виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 7 листопада.

Тож у листопаді матеріальна допомога при народженні дитини буде надана 197 мешканкам м. Чернігова на загальну суму 1,77 млн грн. А саме:

• 94 сім’ї - по 5 тис. грн на першу дитину – на загальну суму 470 тис. грн;
  • 80 сімей - по 10 тис. грн на другу дитину – на загальну суму 800 тис. грн;
  • 13 сімей - по 20 тис. грн на третю дитину – на загальну суму 260 тис. грн;
  • 4 сім’ї – по 20 тис. грн на четверту дитину - на загальну суму 80 тис грн;
  • 1 сім’я - 20 тис. грн на шосту дитину.
  • 5 сімей – при народженні двійні - на загальну суму 140 тис. грн.

Програма підтримки народжуваності у місті Чернігові на 2017-2022 роки затверджена рішенням Чернігівської міської ради від 21.09.2017 року № 23/VII-3 зі змінами №27/VII-6, №35/VII-15