5 листопада 2019 р.

У цей день 55 років тому в Чернігові розпочався тролейбусний рух

Цього тижня КП "ЧТУ" відзначатиме 55-річчя пуску тролейбусного руху.

Більше того: тролейбусний рух у місті Чернігові розпочався саме сьогодні - 5 листопада 1964 року. Цього дня на трасі довжиною 22 кілометри відбулося офіційне відкриття перших трьох тролейбусних маршрутів: «Бобровиця — Капроновий завод (Хімволокно)», «Бобровиця — Камвольно-суконний комбінат» і «Бобровиця — Вокзал», на які вийшли 22 машини.

Зараз тролейбусних ліній у Чернігові вже понад 110 км, а на балансі Чернігівського тролейбусного управління – 103 пасажирських тролейбуси. Причому 27 з них – нові, придбані за останніх 4 роки. Сучасні тролейбуси – низькопідлогові, щоб можна було заїхати також на візку або з дитячим візочком, обладнані електронним табло та системою голосового інформування, розетками для підзарядки електронних гаджетів тощо.

Вітаємо усіх працівників та ветеранів КП «ЧТУ» з ювілеєм та нагадуємо, що офіційні урочистості з нагоди 55-річчя пуску  в Чернігові тролейбусного  руху  відбудуться в Міському палаці культури у п’ятницю, 8 листопада, о 13.00.