28 жовтня 2019 р.

У школі №7 призупинили навчання до кінця тижня

Таке рішення сьогодні, 28 жовтня, прийняла міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Члени комісії заслухали інформацію про ситуацію у школі, кількість дітей, які перебувають у лікарні, відвідуваність навчального закладу в цілому.

Рішенням комісії навчання у школі призупинили до кінця тижня. Всі працівники та учні 1-2-х та 5-х класів пройдуть обстеження.

Як відомо, на сьогодні в обласній дитячій лікарні з діагнозом гепатит «А» на лікуванні перебуває 16 учнів ЗОШ № 7. Дітям призначене відповідне лікування. У школі проводять посилені санітарно-гігієнічні заходи.

Нагадаємо, гепатит "А" ще називають хворобою немитих рук, оскільки поширення хвороби пов'язане з недотриманням правил особистої гігієни.