Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
25 жовтня 2019 р.

Пішохідні переходи на двох перехрестях по вулиці Героїв Чорнобиля стали регульованими


Фото № 1

Комунальне підприємство «Міськсвітло» Чернігівської міської ради завершило будівництво двох нових світлофорних об'єктів по вулиці Героїв Чорнобиля. А саме, на перехрестях з вулицями Мстиславською та Алєксєєва.  

Раніше міська Комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху в місті Чернігові неодноразово розглядала звернення чернігівців про ці пішохідні переходи і рекомендувала встановити там світлофори.

Поки ці переходи не були регульованими, водії на цій вулиці зі щільним потоком машин систематично ігнорували пріоритетне право пішохода на її перетин. Доходило до того, що пішоходи аби перейти дорогу мали чекати по 10 і більше хвилин. Окрім того, дуже проблемним був і виїзд автомобілів з вулиць Мстиславської та Алєксєєва на головну дорогу. Все це призводило до аварій, іноді – з трагічними наслідками.

Будівництво світлофорних об’єктів, можливо, дещо знизить пропускну здатність дороги – але впорядкує рух і підвищить рівень безпеки всіх учасників дорожнього руху.

Як нам повідомили в КП "Міськсвітло", новозбудовані світлофорні об'єкти на Героїв Чорнобиля повністю ідентичні. Кожен із них складається з 8 пішохідних і 12 транспортних світлофорних модулів та коштує 895 тис. грн.

Будівництво світлофорних об'єктів є частиною комплексу робіт з капітального ремонту вулиці Героїв Чорнобиля, розрахованих на цей і наступний роки.

 

Пресслужба Чернігівської міської ради

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!