Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
16 жовтня 2019 р.

Дитяча екскурсія Черніговом: як це було й коли наступна?

Фото № 1
Фото № 21
Фото № 22
Фото № 23

Цими вихідними, 14 жовтня, на території чернігівського Валу пройшла незвичайна екскурсія, влаштована за принципом «рівний-рівному». Як екскурсоводами, так і слухачами її стали діти. Хоч оповідачам трошки й допомагав, «підказуючи» цікаві факти, відомий чернігівський історик Олександр Бондар. У результаті навіть найменші екскурсанти не тільки уважно слухали, а й чимало запам’ятали.

Екскурсоводами були випускники Творчої майстерні казок з Маргаритою Бордонос. Це один з дитячих проектів Управління культури та туризму Чернігівської міської ради, спрямований на залучення найбільшої кількості людей до популяризації Чернігова. Зайняття Майстерні казок відбувалися з лютого по травень, а свої авторські екскурсії діти проводять вже після літніх канікул.

14 жовтня була вже друга з них. Наступна планується на 19 грудня, тобто День святого Миколая, і називатиметься «Чернігів легендарний».

На ці екскурсії запрошуються всі бажаючі. Оголошення розповсюджуються через ЗМІ та соцмережі.

Пресслужба Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції