7 жовтня 2019 р.

У Чернігові почався опалювальний сезон у закладах дошкільної освіти та пологовому будинку

Сьогодні міський голова Владислав Атрошенко підписав розпорядження «Про початок опалювального сезону 2019-2020 років у закладах дошкільної освіти та КНП «Пологовий будинок».

Згідно документу АТ «Облтеплокомуненерго», підрозділ «Чернігівська теплоелектроцентраль» ТОВ фірми «ТехНова» та ПП «Спеціальна енергетична компанія» мають розпочати теплопостачання закладів дошкільної освіти та пологового будинку з 7 жовтня.

Управління освіти та управління охорони здоров’я міської ради мають своєчасно вжити заходів щодо усунення причин, які заважають розпочати обігрів приміщень, тримати на контролі початок опалювального сезону.