2 жовтня 2019 р.

Владислав Атрошенко привітав освітян Чернігова з прийдешнім професійним святом

- Дорогі, шановні, поважні освітяни! В душі я дуже поважаю вчителів, адже ви закладаєте в своїх учнів, в їхні серця, в їхні голови ставлення до життя, те, як треба поводити себе в тих чи інших ситуаціях. І найголовніше, щоб ваші учні були вам вдячні все життя. Якщо так буде, то з них точно будуть гарні люди. А як з ваших учнів будуть гарні люди, то і наша країна буде перспективною. Бажаю вам здоров’я і всього того, що можна побажати близьким людям. Бажаю, щоб вчителів по достоїнству цінила держава, і щоб ми за рівнем розвитку, за рівнем заробітних плат наблизилися до розвинених європейських країн. Для цього все у нас є, треба тільки трошки удачі та наполегливості, і я впевнений, що це може відбутися. Хочу також побажати, щоби дійсно ви повірили в себе і в наше майбутнє. Якщо так буде, то все буде гаразд. Зі святом всіх вас! – з такими словами звернувся Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко до освітян міста Чернігова, вітаючи з Днем працівників освіти.

Напередодні цього професійного свята, яке відзначається у першу неділю жовтня, урочиста зустріч та святковий концерт проходили в Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка. Тут зібралися педагогічні колективи усіх шкіл та дитячих садочків Чернігова.