23 серпня 2019 р.

Чернігів святкує День Державного Прапора України

Напередодні 28-ї річниці Незалежності України вся країна відзначає День Державного Прапора України. У Чернігові сьогодні урочистості, на які завітали керівники міста і області, представники підприємств та організацій, проходили біля Чернігівського національного технологічного університету.

Від імені міської ради в урочистій церемонії підняття Державного Прапора України взяв участь заступник чернігівського міського голови Сергій Фесенко. Підняття Прапору здійснювали військовослужбовці Чернігівського гарнізону, а також діти загиблих героїв під час проведення антитерористичної операції та операції об’єднаних сил.

Також у ці святкові дні вже стала доброю традицією акція «Я - громадянин України», під час якої відбувається вручення паспортів громадянина України молодим людям зі всієї Чернігівщини. Цього року серед них восьмеро – з Чернігова. Отримання цього важливого документу символізує приєднання юнаків і дівчат до великої української громади. Також їм були вручені символічні подарунки - екземпляри шевченкового «Кобзаря» та Державні Прапори.

З нагоди державних свят чернігівцям були вручені державні та урядові нагороди та відзнаки, а також почесні відзнаки Чернігівської облдержадміністрації та обласної ради.

Після урочистої частини прозвучали виступи чернігівських виконавців. Зокрема, заслужений артист України Сергій Сулімовський виконав пісню «Я ‑ України син».

Пресслужба Чернігівської міської ради