21 серпня 2019 р.

Традиційний дайджест від КП «Муніципальна варта»

Питання дотримання правил благоустрою на території міста Чернігова вчергове розглядалося на розширеній нараді у міській раді 20 серпня під час традиційного фотозвіту КП "Муніципальна варта". Присутнім продемонстрували світлини з виправленими порушеннями правил благоустрою на території міста, а також показали нововиявлені випадки.

За адресами, де були зауваження, що звучали минулого тижня, відновили дитячі майданчики, біля багатоповерхових житлових будинків прибрали гілля та сміття, прилеглі території до ТП «Обленерго» привели до ладу. Чернігівський міський голова комунальному підприємству «Деснянське» додатково доручив демонтувати бетонну огорожу по вул. Мстиславській, 109, у якій утворилася велика діра.

Серед нових зауважень, зокрема, зарості трави та пошкоджені лавки по вул. Мазепи, 25. По вул. Коцюбинського, 78 доручено відремонтувати паркан біля житлового будинку. Чернігівській ТЕЦ необхідно прибрати великогабаритне сміття біля теплопункту по вул. Мазепи, 22. А по вул. Самоквасова, 17 потрібно відновити дитячу гойдалку та прибрати купу сміття.

Окремо міський голова доручив КП «Деснянське» прибрати три аварійних дерева, що розташовані біля ТП «Облтеплокомуненерго» за адресою пр. Перемоги,115. Також допомогти прибрати купу сміття біля ТП «Обленерго» по вул. Рокоссовського,17. Крім того, тут необхідно загородити прохід за технічною будівлею, щоб мешканці більше не створювали таке стихійне сміттєзвалище.

Пресслужба Чернігівської міської ради