Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
20 серпня 2019 р.

Перебудований власниками гаражів дощевідвід шкодить вулиці Декабристів, - Атрошенко


Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3

З приводу ситуації з підтопленням у минулому році будинків по вулиці Декабристів Чернігівський міський голова на розширеній щотижневій нараді 20 серпня публічно звернувся до всіх правоохоронних органів з проханням втрутитися.

Фахівці міських профільних служб обгрунтовано вважають, що руйнівне підтоплення будинків на цій вулиці пов’язане зі змінами в конструкції дощової каналізації, які були зроблені при побудові додаткових гаражів у автокооперативі №29. Водночас, при розслідуванні кримінального провадження цього зв’язку на даний час не встановлено.

На думку міського голови, зв’язок не просто є - він очевидний. Якщо вийти на місце, то можна переконатися в очевидних речах, видимих оком: зливова каналізація, яка перетинає проспект Миру і входить безпосередньо на територію автокооперативу, заглиблена нижче, ніж той її фрагмент, який знаходиться далі по ходу води і перебудований власниками гаражів. Тобто частина дощевідводу, яка мала би бути нижче, на ділі вища приблизно на півметра, а може й більше. Це створює бар'єр для води. Це втручання в конструкцію - головна причина підтоплень, вважає мер. Поки дощевідвід під гаражами не буде повернутий до свого початкового стану, небезпека залишається.

«Це соціальне питання. У нас повинні бути механізми правової держави. І в нас достатньо силових відомств, зараз від імені громади я звертаюся до них по допомогу. При будівництві кооперативу були зроблені неприпустимі зміни в проекті, які стосувалися зливової каналізації. Допоможіть виправити цю ситуацію. На жаль, у мене не закладені ці повноваження. Але такі речі у правовій державі не можуть же бути безкарними», - наголосив він.

Владислав Атрошенко доручив поставити питання про те, щоб висновок експерта був перевірений і об’єктивна картина все-таки встановлена.

 

 

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

 

 

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!