14 серпня 2019 р.

Робоча група з бюджету участі допустила перші проекти до голосування

На Бюджет участі цього року в Чернігові подано 105 проектів. 13 серпня робоча група розглянула зауваження до них від профільних структурних підрозділів міської ради і допустила першу частину проектів до голосування.

Без жодних питань і зауважень - як від структурних підрозділів, так і від членів робочої групи - були прийняті тільки 8 проектів.

З інших робоча група за одне засідання розглянула (з'ясувала питання що виникли і висловила зауваження та додаткові умови авторам) ще 32 проекти. З цих проектів, при умові доопрацювання ряду проектів авторами до кінця серпня, до голосування допущені 30.

Решту проектів робоча група розгляне на наступному засіданні, про дату якого буде оголошено додатково.

Нагадуємо, що загальноміське голосування за проекти Бюджету участі, подані цього року, триватиме з 15 до 30 вересня і відбуватиметься тільки онлайн.

Пресслужба Чернігівської міської ради