1 серпня 2019 р.

Чернігів додатково надає рятувальникам 1000 літрів пального

Рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 1 серпня тисяча літрів пального додатково виділена з матеріального резерву місцевого рівня для 1-го державного пожежно-рятувального загону Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області. Рятувальники одержать талони на 500 літрів автомобільного бензину А-92 та 500 літрів дизельного пального.

Безпосередньо у Чернігові розташовані 6 пожежно-рятувальних підрозділів. Вони застосовують при ліквідації надзвичайних ситуацій 12 одиниць спеціалізованої техніки на бензинових двигунах, 14 на дизпаливі, 9 мотопомп і 6 генераторів.

Пожежно-рятувальні підрозділи на території міста займаються як гасінням пожеж, так і ліквідацією наслідків інших стихійних лих - у тому числі підтоплень, повалення дерев, тощо.

Пресслужба Чернігівської міської ради