Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
25 червня 2019 р.

На які об’єкти Чернігова виділено цільову державну субвенцію


Фото № 1

Чернігівська міська рада на сесії 25 червня проголосувала за зміни до бюджету міста на поточний рік. Найбільші з них пов’язані з тим, що 5 червня 2019 року Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Чернігову надана цільова субвенція на суму понад 76 млн грн.

Згідно розпорядження КМУ ці кошти мають бути спрямовані на реконструкцію водопроводу по вул.Героїв Чорнобиля (41,3 млн грн).Решту 33,1 млн грн направляється на завершення будівництва дитячого садка на Масанах (19,7 млн), реконструкції зеленої зони на перехресті вул.Шевченка-Рокоссовського (5,3 млн грн), ремонт спортивної зали у школі №7 (2,25 млн грн) та будівництво прибудови до музичної школи ім.Вільконського (5,85 млн грн).

Також у зв’язку з одержанням містом субвенції в бюджеті вивільняються кошти на суму понад 9 млн грн. Вони спрямовуються на оплату праці у освітній та медичній сферах міста. 


Прес-служба Чернігівської міської ради

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!