Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
3 червня 2019 р.

Інформація про спостережну комісію при виконавчому комітеті Чернігівської міської ради


Фото № 1

Чернігівська міська рада повідомляє, що 20 серпня 2019 року спостережна комісія при виконавчому комітеті Чернігівської міської ради, на виконання вимог Постанови Кабінету міністрів України від 1 квітня 2004 року №429 "Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах", припиняє свої повноваження.

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради звертається до всіх громадських організацій, органів виконавчої влади, прокуратури та інших правоохоронних органів, підприємств, установ, організацій та громадян міста Чернігова:

1. Надати свої зауваження та пропозиції щодо діяльності спостережної комісії за період з 20 серпня 2016 року по 20 серпня 2019 року.

2. Надати свої пропозиції щодо складу спостережної комісії при виконавчому комітеті Чернігівської міської ради, яку буде утворено на наступні три роки і яка розпочне свою роботу у серпні-вересні 2019 року.

Всі зауваження та пропозиції просимо надсилати до відділу взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції, мобілізаційної, оборонної та спеціальної роботи Чернігівської міської ради за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська 7 або електронну скриньку -  [email protected]


Прес-служба Чернігівської міської ради

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!