Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
2 листопада 2017 р.

Чернігів проводить дослідження іміджу міста та пропонує приз - романтичний week-end на двох


Фото № 1

Управління культури та туризму Чернігівської міської ради разом з Чернігівським національним технологічним університетом проводить друге маркетингове дослідження іміджу м. Чернігова.

Протягом двох з половиною місяців серед гостей міста буде проводитись опитування за допомогою анкет face-to-face, які складені трьома мовами (українською, англійською та російською), та з використанням онлайн-версії. Респонденти, заповнюючи анкету, стають учасниками розіграшу романтичного уїк-енду в Чернігові на двох осіб. На переможця чекає безкоштовне проживання в тризірковому готелі в центрі міста, романтична екскурсія містом легенд, смачна вечеря та інші приємні сюрпризи.

Підсумки розіграшу будуть оголошені після 1 лютого 2018 року.

В анкеті враховані основні питання, які допоможуть визначити ставлення туристів до Чернігова. Для її заповнення потрібно перейти за посиланням: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSc1u79floNN8F63iy.../viewform

Результати розіграшу будуть опубліковані 1 лютого на сторінці Управління культури та туризму Чернігівської міської ради в мережі Facebook.

 

За повідомленням управління культури та туризму міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!