Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
10 травня 2017 р.

З 10 Травня по вулиці Гагаріна буде перекритий рух електротранспорту


Фото № 1

З 10 травня до 1 серпня 2017 року у місті Чернігові у зв’язку з проведенням робіт з реконструкції водогонів по вулиці Гагаріна буде перекритий рух електротранспорту (тролейбусів) та ускладнений рух автомобільного транспорту від вулиці Леоніда Пашина до вулиці Костомарівської.

У зв’язку з цим тролейбусний маршрут № 5 «Подусівка – Хімволокно» тимчасово скасовується до закінчення робіт.

Враховуючи початок капітального ремонту проспекту Миру з 10 травня 2017 року, весь склад вільних автобусів Комунального підприємства «Чернігівське тролейбусне управління» та інших автопідприємств міста буде задіяно на обслуговуванні перекритої ділянки.

З метою безперебійного забезпечення мешканців мікрорайону Стара Подусівка транспортними послугами планується збільшення кількості транспортних засобів на міському автобусному маршруті загального користування № 1 «вул. Захисників України – Дачі (Ст. Білоус)».

Пропонуємо також скористатись автобусним маршрутом № 35 «ЗАЗ-КСК».

Після поновлення руху через пр. Миру (орієнтовно з 1 червня 2017 року) і до закінчення робіт по вул. Гагаріна буде запроваджено тимчасовий автобусний маршрут № 5-А «Подусівка – площа Перемоги».

Просимо вибачити за тимчасові незручності.

 


За інформацією Управління транспорту та зв’язку Чернігівської міської ради

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!