У переддень Дня пам’яті та примирення та 9 Травня – Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні - в Чернігівській міській раді привітали ветеранський актив міста.
Зі словами шани та вдячності до ветеранів звернувся секретар Чернігівської міської ради Віктор Бистров. Він говорив про те, що місто завжди турбувалося і буде турбуватися про них, робитиме все, аби кожен ветеран відчував постійну увагу і турботу.
На жаль, з тих, хто визволяв Чернігів у тій війні, вже нема в живих нікого. Але в місті на сьогодні мешкають 326 учасників бойових дій 1941-1945 років, 20 – колишніх партизан та підпільників, а 4 – відзначилися трудовими подвигами і в повоєнні роки, заслуживши звання Героїв соціалістичної праці. Зараз у міській ветеранській організації більше тих, хто відбудовував наше місто і країну після руйнувань Другої світової.
Усі вони вже літні люди і більшість проблем, з якими вони стикаються, медичні. У Чернігові в кожному лікарняному відділенні є палата для ветеранів, і переважна частина ліків, що закупаються за рахунок міського бюджету за міськими програмами, теж призначена і надається саме для них. Це, звичайно, не вирішує всіх проблем, але теж суттєво.
Співпрацюючи з ветеранською організацією, місто постійно докладає зусиль для того, щоб ветерани відчували: наступні покоління про їх подвиг пам’ятають і шанують його.
З нагоди 30-річчя створення Міської організації ветеранів України Віктор Бистров на цій зустрічі вручив її голові – Ірині Миколаївні Четвертак – Почесну грамоту Чернігівської міської ради за активну участь у громадському житті міста.
Від імені ветеранів на зустрічі виступив чернігівський ветеран-підпільник і відомий краєзнавець Герард Олексійович Кузнєцов.
Прес-служба
Чернігівської міської ради