Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
22 лютого 2017 р.

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта - проекту рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про вартість проїзду у міському пасажирському транспорті»


Фото № 1

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  проект рішення  виконавчого комітету Чернігівської міської ради  «Про вартість проїзду у міському пасажирському транспорті»  та аналіз його регуляторного впливу, розроблені управлінням транспорту та зв’язку міської ради  оприлюднюються на офіційному web-порталі міської ради мережі Інтернет за електронною адресою:  www.chernigiv-rada.gov.ua    у розділі «Регуляторна політика», рубрика «Оприлюднення проектів регуляторних актів».

Проект рішення спрямований на досягнення балансу інтересів пасажирів та перевізників, які працюють на міських автобусних маршрутах загального користування та передбачає:

- забезпечення   стабільного,   безпечного  та   якісного   обслуговування пасажирів;

- захист прав споживачів, в частині отримання якісних послуг з транспортного обслуговування в місті;

- забезпечення економічно обґрунтованого рівня тарифів, що дасть можливість перевізникам здійснювати необхідні експлуатаційні витрати і забезпечити надійну роботу з перевезення пасажирів та стабілізувати свій фінансовий стан;

- дотримання перевізниками умов договору на перевезення пасажирів.

Підставами для розробки проекту є Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про автомобільний транспорт»,  Закон України «Про ціни та ціноутворення», Постанова Кабінету Міністрів України від 25.12.1996 №1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)» та Наказ Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 №1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту».

Зауваження та пропозиції до проекту рішення приймаються в управлінні транспорту та зв’язку міської ради у письмовій формі, протягом місяця з дня оприлюднення за адресою: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 50, (відповідальна особа – Бєльський О. В.).

 

 

Начальник управління  транспорту

та зв’язку міської ради                                                                                       О. В. Бєльський 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!