Конкурс «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах»
Європейська програмна ініціатива Міжнародного фонду “Відродження” оголошує Конкурс «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах».
Мета конкурсу – посилення участі громадськості в реалізації євроінтеграційних реформ, активізацію членів Платформ до скоординованих дій щодо участі у виконанні пріоритетів Угоди про асоціацію, ініціативи Східного партнерства та розвитку потенціалу Платформ.
Учасники конкурсу – громадські об’єднання, бізнес-асоціації, організації роботодавців та профспілки, зареєстровані відповідно до українського законодавства як неприбуткові або благодійні організації, які є членами (учасниками) Платформ та/або їхніх робочих груп. Також допускається участь організацій-кандидатів на приєднання до Платформ та/або їхніх робочих груп.
Останній термін подання проектних пропозицій –6 лютого 2017 року, 12:00 (за київський часом).
Оголошення результатів конкурсу – 17 березня 2017 року
Мінімальний розмір гранту – 100 000 грн.
Максимальний розмір гранту – 750 000 грн.
Оптимальний розмір гранту – 300 000 - 500 000 грн.
Додаткова інформація
Проект «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах за допомогою УС ПГС та УНП ФГС СхП», реалізується Європейською програмною ініціативою Міжнародного фонду «Відродження» за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Контакти:
Ольга Квашук, координатор проектів Європейської програмної ініціативи, [email protected]
Олена Романова, координатор Європейської програмної ініціативи, [email protected]
Детально: http://www.irf.ua/allevents/news/konkurs_grom_syng/
Фундація AgroChallenge оголошує Всеукраїнський конкурс інноваційних агро-проектів
AgroChallenge Foundation - грантовий фонд інноваційного розвитку аграрного сектору України створено з метою підтримки перспективних та інноваційних проектів за такими напрямками: технологічні розробки та ІТ-рішення для АПК, енергозберігаючі технології, тваринництво, рослинництво, переробка с/г продукції, меліорація, садівництво, с/г машинобудування, моделі сучасного села, виробництво комбікормів, добрив, тощо
Дедлайн - 15 лютого 2017 р.
Всі бажаючі без вікових або інших обмежень можуть подати заявку на участь у Всеукраїнському конкурсі проектів http://fond.agrochallenge.com.ua/ .
AgroChallenge почав роботу в червні 2016 року. На конкурс було подано 69 заявок зі всієї України. У грудні 2016 року відбувся Фінал другого раунду Всеукраїнського конкурсу інноваційних проектів Agrochallenge. З 95 поданих проектів 8 фіналістів були підтримані Фондом аграрних інвестицій. Програма акселерації, в ході якої проекти готуються до подальшої комерціалізації, триває для цих та інших інноваційних проектів.
Партнером Фундації в проведенні конкурсу стала Національна академія аграрних наук України. Таке партнерство у широкому сенсі наближує нас до європейського формату співпраці науки і бізнесу. Науково-дослідні організації володіють усім необхідним для експертизи проектів, їх якісного тестування у лабораторних умовах, оцінки інноваційності з наукової точки зору. AgroChallenge забезпечує проектне оформлення результатів дослідницької роботи, комерціалізацію, масштабування, залучення інвесторів.
Одночасно відпрацьовується «пілотний» проект зі створення мережі інформаційно-сервісних центрів для надання послуг фермерам у регіонах. Це дозволить підвищити якість спрямованих на конкурс проектів, організувати взаємодію сільськогосподарських виробників з потенційними партнерами у форматі кластерів, створити стійку систему збуту для фермерських господарств.
В березні п.р. на базі НТУУ «КПІ» у Києві пройде фінал 3-го раунду Всеукраїнського конкурсу інноваційних проектів AgroChallenge.
За детальною інформацією звертайтесь за телефоном 066 774 28 03 Юлія Бистрова або електронкою: [email protected]
Контакти
• Юлія Бистрова
Додаткова інформація http://www.gurt.org.ua/news/grants/36471/
Конкурс спільних українсько-польських науково-дослідних проектів 2017-2018
З 23 січня по 24 квітня 2017 року Міністерство освіти і науки України та Міністерство науки та вищої освіти Республіки Польща оголошують конкурс спільних українсько-польських науково-дослідних проектів для реалізації у 2017 - 2018 рр.
Конкурс є відкритим для будь-яких лабораторій чи науково-дослідних груп вищих навчальних закладів, науково-дослідних установ та підприємств обох країн.
Фінансування
Українська сторона бере на себе витрати, пов’язані з перебуванням у Республіці Польща українських вчених, які беруть участь в спільних проектах: дорожні, добові, включаючи витрати на проживання.
Польська сторона, для перебування в Україні в рамках затверджених проектів, сплачує польським дослідникам витрати, пов’язані з перебуванням в Україні.
Дослідники з обох країн несуть візові витрати, мають організувати належне страхування на випадок надзвичайних ситуацій, хвороб або нещасних випадків на час їхнього перебування в приймаючій країні.
Щорічно на поточний рік із виконавцями укладаються договори з фінансування національної частини проекту. Фінансування здійснюється в межах виділених бюджетних коштів упродовж дворічного терміну реалізації проектів кожного року окремо. Рішення щодо продовження фінансування у другому році приймається після розгляду наукового та фінансового звітів про виконання проекту за перший рік.
До участі у конкурсі приймаються проекти відповідно до пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки:
1) Комп’ютерні та новітні виробничі технології (лазерні, високоточні, мехатронні, роботизовано, плазмові, оптоелектронні, сенсорні тощо);
2) Енергетичний менеджмент та енергоефективність;
3) Екологія та управління навколишнім середовищем;
4) Науки про життя, нові технології, здоров’я та запобігання найрозповсюдженішим хворобам, біотехнології, біоінжиніринг та генетика;
5) Нові речовини та матеріали;
6) Соціальні та гуманітарні науки;
7) Оборонні технології.
Основними критеріями оцінки проектних пропозицій є наукова відповідність, цінність проекту, взаємодоповнюваність дослідницьких груп, перспективність співпраці. Участь у проектах молодих вчених і викладачів вітатиметься.