Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
5 жовтня 2016 р.

Голосування за проекти бюджету участі завершено


Фото № 1

Голосування за проекти бюджету участі завершено. Днями розпочнеться процес підрахунку голосів. За приблизними оцінками проголосувало понад 10 тисяч чернігівців.

Говорить заступник начальника відділу звернень громадян міської ради Ірина Брусильцева:

-  Приходили окремі громадяни, які вже знали, за який проект вони будуть голосувати. Приходило дуже багато молоді, яка у відділі звернень навіть створювала дискусії, який проект кращий. Приходили і групами, і дуже багато батьків, діти яких ходять до загальноосвітніх шкіл, дитячих садочків, приходили працівники лікарень. На деяких дільницях навіть закінчувались бюлетені і ми підвозили ще, хоча по всіх дільницях попередньо було роздано велику їх кількість.


Найбільшу явку зафіксовано на дільницях у ЖЕКу  № 13, у Деснянській та Новозаводській районних у місті радах та у відділі звернень.

Процес підрахунку голосів триватиме не менше тижня. Причому проекти з категорії «поточні видатки» досить дешеві і можуть розраховувати на втілення навіть за невеликої кількості голосів за них. А от в категорії «капітальні видатки» пощастить лише кільком проектам.

 

 

Відеосюжет  КП «ТРА «Новий Чернігів»


За інформацією КП "ТРА "Новий Чернігів"
Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!