Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
28 липня 2016 р.

З 1 по 9 вересня – Дні сталої енергії в Чернігові


Фото № 1

З 1 по 9 вересня в Чернігові будуть проводитися Дні сталої енергії. Розпорядження про це Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко підписав 19 липня.

Сьогодні відбулося перше підготовче засідання робочої групи, яка готує проведення цього заходу.

Наразі у плані Днів сталої енергії в Чернігові 2016 року – виставка енергоефективного обладнання та технологій, виставка і тест-драйв електромобілів, семінар з енергоефективності та інших питань для мешканців будинків, де створюються ОСББ.

Також буде проводитись багато тематичних заходів для дітей різного віку: екскурсії старшокласників на енергопостачальні та інші підприємства, квест, брейн-ринг, вікторини, конкурс малюнка на асфальті «Збережемо природу» та інші.

Протягом місяця перед початком Днів сталої енергії пройдуть конкурси на кращий логотип Днів сталої енергії в Чернігові та кращу фото-картину на тему «Яскравий приклад енергозбереження». Про умови конкурсів буде оголошено окремо.

Для переможців цих конкурсів та всіх інших змагань, що проводяться в рамках Днів сталої енергії в Чернігові, передбачені цінні призи.

 

Довідково:

Термін «стала енергетика» - це поєднання понять «енергоефективність» і «відновлювана енергетика». Він вживається на противагу використанню енергоносіїв, які потребують видобутку копалин.

Європейські тижні сталої енергетики – це ініціатива ЄС, започаткована ще 2006 року. Тоді до святкувань долучились сотні учасників – як прості громадяни, так і організації та інституції. Відтоді щороку влітку по всій Європі проходять заходи, спрямовані на поліпшення енергоефективності та збільшення використання відновлюваної енергії. Вони сприяють поширенню найкращих практик, надихають на нові ідеї та об’єднують ентузіастів навколо прогресивних ідей.

Україна вперше долучилася до Тижня сталої енергетики у 2011 році.

У Чернігові Дні сталої енергії проводяться вдруге.


Прес-служба Чернігівської міської ради


Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!