Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
18 травня 2011 р.

Чернігівводоканал прозвітував про свою діяльність


Фото № 1

Сьогодні на розширеній нараді із заступниками міського голови, начальниками відділів та управлінь міської ради, головами Деснянської та Новозаводської районних рад, керівниками міських органів державної виконавчої влади, міських служб та засобів масової інформації було заслухано доповідь начальника КП «Чернігівводоканал» про реалізацію проекту «Розвиток міської інфраструктури» за рахунок кредиту Світового банку у 2011 році».

Як повідомив начальник комунального підприємства Олександр Шкінь рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 17.05.2010 р. №101 затверджені заходи щодо покращення якості питної води у водопровідних мережах міста Чернігова на 2010-2012 роки. Загальна вартість робіт складає 125440,4 тис. грн., серед яких з державного бюджету – 2580 тис. грн., міського бюджету  – 1864,7 тис. грн., позика Міжнародного банку реконструкції та розвитку – 116440,0 тис. грн., кошти КП «Чернігівводоканал» – 2961,0 тис. грн., інші – 1864,7 тис. грн. У 2011 році планується освоїти капітальних інвестицій на суму 64709,0 тис. грн.

Вже закуплено автотранспортну техніку на загальну суму 3,0 млн. дол.: землерийна техніка -6 од., автокрани та гідроманіпулятори – 4 од., спецтехніка – 7 од., аварійні машини – 8 од., вантажопасажирський транспорт – 4 од.

Протягом 2010 року виконано замінену насосного обладнання на 55 артезіанських свердловинах на загальну суму 2,538 млн. дол. США.

Економія електроенергії за І квартал 2011 року у порівнянні з відповідним періодом 2010 року склала 500 тис. кВт год. – 15% від всіх витрат електроенергії на підйом та подачу води у розподільчу водопровідну мережу.

Замінено напірний каналізаційний трубопровід Ø400 ммвід КНС-2 до вул. Шевченка, довжина якого 1550 м.

Виконані роботи з ліквідації аварійної ситуації на напірному каналізаційному трубопроводі від КНС-1.

За 4 місяці 2011 року за рахунок позики Міжнародного банку РР виконано заміну засувок: Ø 100 мм – 20 шт. на суму 36,5 тис. грн., Ø 150 мм– 7 шт. на суму 22,9 тис. грн.

З метою запобігання додаткового забруднення очищених стічних вод хлорорганічними сполуками, зменшення пригнічуючого впливу дезинфіканту на процеси доочистки в біоставках та створення безпечних умов праці виконана заміна знезараження стічних вод з хлорного на ультрафіолетову стабілізацію встановлені ультрафіолетові установки типу InLine 16000 фірми BERSON.

На 2011 рік заплановано заміну аварійних водопровідних мереж м. Чернігова методом внутрішньої санації довжиною 9,6 км, орієнтовна вартість робіт – 16903,0 тис. грн.

Також планується провести заміну насосного обладнання на водопровідних насосних станціях «Ялівчина», «Подусівка», «Полуботки» та «Бобровиця», на загальну суму робіт – 25570,2 тис. грн., що дасть змогу економити 975 тис. кВт год. електроенергії у рік, та насосного обладнання на каналізаційних насосних станціях №1,2,3,4,5, очікувана економія електроенергії складе 2120 тис. кВт год. у рік, або 40,3% від всіх витрат електроенергії на перекачування стоків.

У листопаді 2010 року підписано меморандум про співпрацю між Українською асоціацією підприємств водо-провідно- каналіза-ційного господарства «Укрводоканал-екологія», Німецькою водною асоціацією (German Water Partnership), Німецькою Газовою та Водною Торговою Асоціацією (Deutsche Vereinigung des Gas- und Wasserfaches), що дало змогу фахівцям з підприємства вивчати інноваційні методи роботи закордонних партнерів.

 

 

За інформацією КП «Чернігівводоканал»

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!