Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
1 лютого 2011 р.

Чернігівська міськрада звернулися до керівництва країни заборонити азартні ігри в комп'ютерних клубах


Фото № 1

Депутати Чернігівської міської ради звернулися до Президента України Віктора Януковича, Прем'єр-Міністра Миколи Азарова та Голови Верховної Ради Володимира Литвина з проханням внести зміни до законодавства, які б унеможливлювали проведення азартних ігор в "інтерактивних" комп'ютерних клубах.

Зокрема, у зверненні вказується, що гральний бізнес, незважаючи на заборону, продовжує існувати під прикриттям "інтерактивних" комп'ютерних клубів. Лише у Чернігові їх налічується 12. Користувачам таких клубів надається доступ через внутрішню або мережу Інтернет до віртуальних казино із можливістю отримання виграшу в грошовому чи іншому еквіваленті, а така діяльність, відповідно до чинного законодавства, є гральним бізнесом.

"Сотні дітей та батьків стають заручниками цих клубів, несучи в них останні гроші. Як наслідок, ми на власні очі спостерігаємо розпад благополучних родин та деградацію талановитої молоді", - підкреслюють у зверненні чернігівські депутати.

Депутати міськради висловили прохання до керівництва країни унеможливити проведення азартних ігор в комп'ютерних клубах, "оскільки ця проблема несе потенційну загрозу інтелектуальному та духовному розвитку молодого покоління української нації".


Ірина Синельник

 


Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!