16 грудня 2009 р.
У Чернігові у березні відбудеться другий благодійний проект "Танець мрій". Про це під час зустрічі з провідними танцювальними колективами обласного центру повідомила заступник міського голови Оксана Тунік-Фриз.
"Ми плануємо концерт танцювального проекту провести до 8 Березня, а головне – об'єднати різні колективи міста у підготовці цього дійства", - сказала вона.
За словами О.Тунік-Фриз, формат проекту "Танець мрій" цього року дещо зазнає змін. Якщо перший проект готувався силами одного танцювального клубу – клубу "Ніка", то нині до творчого процесу залучать понад 10 відомих у Чернігові і за його межами танцювальних колективів. Кожен колектив працюватиме з кількома учасниками, їх список наразі формується. Який колектив з яким учасником працюватиме, буде вирішено через жеребкування. А репетиції мають розпочатися з початку року.
"Формат "Танцю мрії" зміниться, зважаючи, що будуть представлені не тільки бальні, а й сучасні, народні танці. Проте проект у цілому стане ще більш яскравим і цікавим", - переконана заступник міського голови.
О.Тунік-Фриз підкреслила, що концерт танцювального шоу матиме, як і раніше, благодійну мету, проходитиме за підтримки міської влади і міського голови Олександра Соколова. Проект у цілому популяризуватиме хореографічне мистецтво.
"У 2009 році культура спрацювала на відмінно, а що стосується хореографії, то нам є чим пишатися", - зазначила заступник міського голови. Вона подякувала представникам танцювальних колективів Чернігова за плідну діяльність упродовж року, що минає, і висловила сподівання, що рік новий принесе нові успіхи та перемоги.
Ірина Синельник