1 грудня 2009 р.
Чернігівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно зі студентськими соціальними службами Чернігівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді при Чернігівському державному педагогічному університеті імені Т.Г. Шевченка, Чернігівському державному інституті економіки і управління, Чернігівському державному інституті права, соціальних технологій та праці з 2 листопада по 4 грудня розпочав щорічну акцію "Мій дарунок тобі, малеча" для дітей-вихованців (початкових класів) Чернігівської обласної школи-інтернат ім. Ю.М.Коцюбинського та дітей студентів (денної форми навчання).
Минулого року до Дня Святого Миколая 60 дітей-вихованців цього навчального закладу отримали м'які іграшки та взяли участь в ігротеці, яку проводили представники студентських соціальних служб. Поповнилася пухнастими вовчиками, ляльками й ігрова кімната школи-інтернату.
Цього року планується проведення ігротеки до Дня Святого Миколая й формування центром канцелярського набору (альбом, олівці, фломастери, ручка, кольоровий папір тощо) для 65 дітей-вихованців школи-інтернату та дітей студентів (денної форми навчання). А також буде проведена акція спільно з Клінікою, дружньою до молоді, яка діє при Чернігівській міській дитячій поліклініці №2, для дітей – вихованців Чернігівської обласної школи-інтернату імені Ю.М. Коцюбинського (середніх та старших класів): "Фішка твого життя – здорово жити!"
За інформацією Чернігівського міського
центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді