27 лютого 2008 р.
Про роль жінки у вирішенні першочергових соціальних проблем суспільства говорили учасники круглого столу під назвою "Роль жінки в житті громади", який відбувся сьогодні у Чернігівській міській раді.
Захід, організаторами якого виступили відділ зв’язків з громадськістю міської ради та міська громадська організація "Спілка жінок м. Чернігова", знайшов широкий відгук серед представниць прекрасної статі громадського сектору Чернігова.
Голова "Спілки жінок м. Чернігова" Людмила Канюка навела конкретні приклади з історії жіночого руху на Україні. Вона підкреслила, що завдяки активній громадській позиції багатьох жінок – депутатів, керівників різних рівнів, підприємниць – у нашому місті зроблено чимало добрих і корисних справ.
Учасники круглого столу обговорили роль жінки в громадсько-політичному та соціально-економічному житті Чернігова, поділилися напрацьованим досвідом. Всі присутні зійшлися на думці, що необхідно об'єднати зусилля для вирішення таких актуальних проблем, як дитяча безпритульність, поширення наркоманії та алкоголізму, особливо у молодіжному середовищі, організації змістовного дозвілля дітей, працевлаштування молоді тощо.
Заступник міського голови Оксана Тунік-Фриз, яка опікується гуманітарною сферою міста, подякувала присутнім за небайдужість і допомогу. Вона висловила сподівання, що спільними зусиллями влади та громадськості у місті вдасться розв’язати ряд суттєвих питань, які потребують саме жіночого такту, розуміння, дієвої доброти.
Відділ зв’язків з громадськістю
міської ради