
З 1 по 16 червня 2026 року у зв’язку із проведенням гідравлічних випробувань магістральних теплових мереж у Чернігові буде тимчасово призупинено постачання гарячої води до окремих житлових будинків.
Відключення гарячого водопостачання відбудеться за такими адресами:
Гідравлічні випробування проводяться з метою перевірки надійності теплових мереж та їх підготовки до стабільної роботи в осінньо-зимовий період. Мешканців просять із розумінням поставитися до тимчасових незручностей.
Пресслужба Чернігівської міської ради за повідомленням АТ «Облтеплокомуненерго»
Фото ілюстративне з мережі Інтернет