Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
6 лютого 2008 р.

У Чернігові обсяги промислового виробництва торік зросли на 8,2%

Фото № 1
У Чернігові обсяги промислового виробництва у 2007 році зросли на 8,2%. Про це повідомив, виступаючи на засіданні колегії Чернігівської облдержадміністрації, міський голова Олександр Соколов. "Основні показники Програми економічного та соціального розвитку міста за 2007 рік виконані в повному обсязі", - сказав він. За підсумками 2007 року підприємницькою діяльністю в обласному центрі Чернігівщини займались 16,9 тис. фізичних та понад 2,5 тис. юридичних осіб. Порівняно з попереднім роком їх кількість збільшилась відповідно майже на 10% та 7%. Частка обсягів виробленої продукції малими підприємствами у загальному випуску продукції складає 10,8%. Малий бізнес забезпечує роботою в цілому майже 40 тис.осіб. Всього торік створено 7630 нових робочих місць. Як зазначив міський голова, середньомісячна заробітна плата по місту зросла на 244 гривень (на 27,2%) і склала 1140 грн. Заборгованість із виплати заробітної плати по господарському комплексу Чернігова станом на 1 січня 2008 року склала 958,6 тис.грн. Порівняно з початком 2007 року борг зменшився на 10 % (на 108,8 тис.грн.). О.Соколов підтримав думку голів окремих голів райдержадмінстрацій Чернігівщини щодо невизначеної ситуації з продажем землі. Зокрема, коли підприємства хочуть викупити землю, на якій розташовуються, то вони можуть претендувати лише на земельні ділянки під об'єктами нерухомості, а решта – має виставлятися на аукціон. Керівники районів та міст вважають за необхідне врегулювати ці питання на законодавчому рівні.
Онлайн трансляції
Бюджет участі