
У Чернігові 25 березня з 10:00 тимчасово призупинили подачу тепла та гарячої води частині абонентів КП «Теплокомуненерго». Обмеження пов’язані з проведенням технологічних робіт на магістральній мережі.
Як повідомляється, відключення торкнеться низки житлових будинків за такими адресами:
Також без послуг тимчасово залишаться установи соціальної та адміністративної сфери за адресами:
Постачання тепла та гарячої води відновлять одразу після завершення робіт. Про це мешканців повідомлять додатково.
Пресслужба Чернігівської міської ради за повідомленням КП «Теплокомуненерго»
Головне фото ілюстративне з мережі Інтернет