9 листопада 2007 р.

Проведення громадських слухань у місті

За розпорядженням Чернігівського міського голови Олександра Соколова № 420-р від 7 листопада 2007 року та відповідно до статті 13 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Статуту територіальної громади міста Чернігова, протоколу взаємної згоди між проектом Світового банку ПАДКО МЦПД «Голос громадськості» та містом Чернігів в приміщенні Міського Палацу культури за адресою: м. Чернігів, вул. Щорса, 23, проводяться громадські слухання на тему «Стратегія розвитку міста Чернігів на період 2008-2015 рр.» початок о 17 годині 14 листопада 2007 року. До участі в обговоренні Стратегічного плану розвитку міста на 2008-2015 рр. запрошуються жителі міста, громадські організації, політичні партії та представники засобів масової інформації.