18 жовтня 2007 р.

ПРЕС-АНОНС

18 жовтня о 14.00 у приміщенні ГО «Чернігівський інноваційний бізнес-інкубатор» відбудеться засідання дискусійного клубу за темою: «Політичні механізми побудови відповідальної влади на користь територіальної громади: виборча система, роль громадських організацій у процесі»
Проводить ГО «Чернігівське агентство регіонального розвитку» за сприяння відділу зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради. Дискусійні питання: 1. Загальна оцінка «вільного волевиявлення народу», стану комунікації з виборцями та суспільної відповідальності депутатів Верховної Ради у контексті нинішньої виборчої системи. 2. Вплив запровадження пропорційної системи на місцевих виборах на комунікаційні зв’язки влади і громади: позитиви і негативи «партизації» місцевих рад. 3. Механізми контролю та ефективного діалогу між громадськістю і владою різного рівня за допомогою громадських організацій. Місце проведення: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 49-а, корпус В, 3-й поверх, лекційний зал. Початок о 14.00. Запрошуються представники регіональних ЗМІ та громадських організацій.