17 жовтня 2007 р.

Чернігів теж сказав своє слово в обговоренні проекту Податкового кодексу України

Головний бухгалтер ТОВ «Кабельний телевізійний центр м. Чернігова» Леонід Біленький узяв участь в обговоренні проекту Податкового кодексу України, що відбулося в ДПА України. Це було вже третє засідання Узгоджувальної робочої групи, до складу якої входять представники Українського союзу промисловців і підприємців, Федерації роботодавців України і Державної податкової адміністрації України щодо розгляду проблемних питань у новій редакції Податкового кодексу України. Як повідомив Л.Біленький, його пропозиції щодо збереження єдиного податку для підприємств потрапили до протоколу зустрічі. «Податкова сприймає зауваження і пропозиції від бухгалтерів, хоч багато спірних питань і необхідні серйозні обгрунтування», - підкреслив він. Зацікавленість учасників засідання викликав Пілотний проект з впровадження послуги щодо надання органами ДПС України платникам податків інформації про стан розрахунків з бюджетом (карток особових рахунків). Таку інформацію платники податків зможуть отримувати за їх запитами засобами електронної пошти. По завершенню Пілотного проекту, який проводиться у Дніпропетровській області, відбудеться його дослідна експлуатація, доопрацювання програмного забезпечення. Л.Біленький уточнив, що таку програму варто впроваджувати і в Чернігівській області. «Чим більше буде думок з цього приводу, чим більше буде відпрацьовано, тим краще», - зазначив він. Л.Біленький переконаний, що завдяки таким зустрічам, як на рівні ДПА, так і на рівні податкових інспекцій, забезпечується дієвий зворотній зв’язок податкових органів з платниками податків, попереджуються можливі конфліктні ситуації та узгоджуються позиції щодо вдосконалення чинного законодавства та механізмів адміністрування податків і зборів. На його думку, ДПІ у м. Чернігові дослуховується до платників податків і також докладає зусиль для формування партнерських стосунків.