9 жовтня 2007 р.

Нова студентська соціальна служба в Чернігові

Днями відбулося офіційне відкриття Студентської соціальної служби «Бачимо, чуємо, розуміємо!» Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі Чернігівського державного інституту економіки і управління. Відкрив урочисте зібрання Валентин Боровий - ректор Чернігівського державного інституту економіки і управління, доктор технічних наук, професор. Також свої привітання студентам висловили: Ольга Тополь – проректор з наукової роботи, завідувач кафедри соціальної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент; Олег Шеремет – в. о. декана юридичного факультету, депутат Чернігівської міськради, Світлана Васильєва - директор Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Оксана Сердюк - директор Чернігівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Свої привітання висловили й представники студентських соціальних служб Чернігівського педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка та Чернігівського державного інституту права, соціальних технологій та праці. Основними напрямками діяльності служби є соціально-правова підтримка, профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі, адаптація першокурсників, волонтерська діяльність, проведення занять з елементами тренінгу, випуск інформаційного вісника студентської соціальної служби. Діяльність служби охоплюватиме не лише студентів інституту, а й учнівську молодь. Планується проведення уроків в школах міста у рамках просвітницько-профілактичної програми «До здоров’я через освіту». Також заплановане проведення інших соціальних заходів, спрямованих на поліпшення адаптації молоді до різних життєвих ситуацій та пропаганду здорового способу життя. У своїй діяльності працівники служби користуються принципами анонімності, конфіденційності, безкоштовності та доброзичливості. Є велика надія, що гасло служби «Бачимо, чуємо, розуміємо!» буде активно втілюватися в життя. Студентська соціальна служба розташована в 102 аудиторії юридичного факультету ЧДІЕУ за адресою: проспект Миру, 44, працює щопонеділка з 15.30 до 17.30 та щосереди з 14.30 до 16.30. У м. Чернігові студентські соціальні служби працюють також в Чернігівському державному педагогічному університеті імені Т.Г. Шевченка за адресою: вул. Шевченка 30-а, кабінет 402, працює щопонеділка, щосереди й щочетверга з 14.30 до 16.30 та в Чернігівському державному інституті права, соціальних технологій та праці за адресою: вул. 50 років ВЛКСМ, 1 (вхід зі сторони дільничного пункту міліції № 5), працює щовівторка та щосереди з 14.30 до 16.30.