27 вересня 2007 р.

Опалювальний сезон у Чернігові розпочнеться вчасно

У цьому переконаний Віце-прем’єр-міністр України Володимир Рибак, який перебував сьогодні у Чернігові з робочим візитом. Відповідно до програми перебування він ознайомився з ходом робіт у котельні по вул. 50 років ВЛКСМ, 36-Є, де вже встановлено сучасне економне обладнання. Олександр Соколов підкреслив, що п’ятий рік поспіль Чернігів вчасно починає опалювальний сезон. Він запевнив, що місто завжди знаходить порозуміння з боку Уряду у більшості питань, вирішення яких потребує державної підтримки. Так, цього року обласному центру виділено 27 млн.грн. з державного бюджету як у вигляді цільових субвенцій, так і на умовах співфінансування ряду комунальних програм. Також Віце-прем’єр-міністр разом з міським головою оглянув центральну історичну частину міста, яка підлягає реконструкції. Володимир Рибак провів нараду з працівниками житлово-комунального господарства щодо підготовки комунальної галузі до зими за участю в.о. заступника голови Чернігівської облдержадміністрації Олександра Бєльського та Чернігівського міського голови Олександра Соколова. На нараді було обговорено питання підготовки теплопостачальних підприємств обласного центру Чернігівщини до наступного опалювального сезону, проблеми реформування підприємств житлово-комунального господарства, реалізацію заходів з енергозбереження у сфері ЖКГ. У обласному центрі до роботи в опалювальний період підготовлено майже 300 км. теплових мереж, понад 90 теплопунктів та 24 котельні. У цьому році по капітальному ремонту житлового фонду міської ради освоєно коштів 892,1 тис. гривень, у тому числі по Деснянському району – 472,9 тис. грн., Новозаводському – 419,2 тис. грн. Поточний ремонт житла виконано на суму 3279,9 тис. грн., у тому числі по Деснянському району – 2198,2 тис. грн., Новозаводському – 1081,7 тис. грн. Під час прес-конференції Віце-прем’єр-міністр України Володимир Рибак прокоментував готовність регіону до зими, яку він оцінює як цілком задовільну. «За основними показниками та темпами освоєння коштів Чернігівщина десь на сьомому місці по Україні», - вважає Володимир Рибак. Також він розповів про програму будівництва соціального житла для малозабезпечених громадян, стан реформування житлово-комунального господарства, наголосив на необхідності послідовного впровадження заходів з енергозбереження та відповів на запитання журналістів щодо проблем та перспектив розвитку житлово-комунальної галузі.