13 вересня 2007 р.

Міжнародна наукова конференція
«ЧЕРНІГІВ У СЕРЕДНЬОВІЧНІЙ ТА РАННЬОМОДЕРНІЙ ІСТОРІЇ
ЦЕНТРАЛЬНО-СХІДНОЇ ЄВРОПИ».
17-19 вересня 2007 року у Чернігові проходитиме міжнародна наукова конференція «Чернігів у середньовічній та ранньомодерній історії центрально-східної Європи», присвячена 1100-літтю першої літописної згадки про Чернігів. Відкриття конференції відбудеться 17 вересня об 11.00 у залі засідань Чернігівської міської ради. З вітальним словом до учасників конференції звернуться Чернігівський міський голова Олександр Соколов, в.о. голови Чернігівської облдержадміністрації Володимир Хоменко, голова Чернігівської обласної ради Наталія Романова. На пленарному засіданні доповідачами виступлять: Соколов О.В., Чернігівський міський голова - «Чернігів учора, сьогодні, завтра». Коваленко В.П., кандидат історичних наук, доцент, завідувач кафедри історії та археології України Чернігівського державного педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка – «1300 чи 1100?». Толочко П.П., академік НАН України, директор Інституту археології НАН України – «Київ і Чернігів у X – XIII ст.». Коваленко О.Б., кандидат історичних наук, доцент, декан історичного факультету Чернігівського державного педагогічного університету ім.Т.Г.Шевченка – «Два ювілеї». 13.30 – 14.00 – відбудеться прес-конференція. 18.00 –19.00 – круглий стіл у конференц-залі готелю «Придеснянський». 18 вересня у конференц-залі готелю «Придеснянський» триватиме робота секцій. 19 вересня проходитиме виїзне засідання конференції у Новгород-Сіверському.