12 вересня 2007 р.
Переможці міського свята-ярмарку "Щастя краси", що відбулося до Дня незалежності у Центральному парку культури та відпочинку, отримали сьогодні від Чернігівського міського голови Олександра Соколова дипломи та грошові премії.
За інформацією управління культури міськради, цього року переможці визначалися в дев'яти номінаціях.
Номінація "Промислові підприємства":
1 місце – колектив ВАТ "Чернігівське Хімволокно", голова правління Микола Михалевич;
– колектив ВАТ "ЧеЗаРа", голова правління Костянтин Колесник;
2 місце – колектив ЗАТ "Механічний завод", голова правління Володимир Кожедуб;
3 місце – колектив Чернігівської дирекції українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта", директор Віктор Рощинський
Номінація "Спеціалізовані підприємства"
1 місце – колектив приватного підприємства "Гранд-Флора", директор Зоя Федорчук;
– колектив ТОВ "Ірбіс" ЛТД, директор Сергій Дімов;
2 місце – колектив товариства сільськогосподарського підприємства "Чернігівський торговий альянс", директор Сергій Мельник;
3 місце – приватний підприємець Надія Корж
Номінація "Медичні заклади"
1 місце – колектив лікувально-профілактичного закладу "Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня", головний лікар Володимир Ященко;
2 місце – колектив лікувально-профілактичного закладу "Чернігівська обласна лікарня", головний лікар Микола Романюк;
3 місце – колектив дитячої поліклініки №1, головний лікар Владислав Кухар
Номінація "Загальноосвітні навчальні заклади"
1 місце – колектив гімназії №31 гуманітарно-естетичного профілю, директор Василь Карпенко;
2 місце – колектив ліцею №22 м. Чернігова, директор Тамара Четирус;
– колектив ліцею №15 м. Чернігова, директор Олена Жовтопляс;
3 місце – колектив ЗОШ №14, директор Борис Слєсар;
– колектив ЗОШ №33, директор Лариса Лесун
Номінація "Дошкільні навчальні заклади"
1 місце – колектив ДНЗ №74 "Будинок добра і радості", завідуюча Любов Івченко;
2 місце – колектив ДНЗ №43, завідуюча Наталія Коробко;
– колектив ДНЗ №58, завідуюча Наталія Примакова;
3 місце – колектив ДНЗ №19, завідуюча Прасковія Пилипенко;
– колектив ДНЗ №70, завідуюча Лариса Шурубенко
Номінація "Вищі навчальні заклади всіх рівнів акредитації"
1 місце – колектив Чернігівського державного інституту економіки і управління, ректор Валентин Боровой;
2 місце – колектив Чернігівського державного педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка, ректор Микола Носко;
3 місце – колектив Чернігівського державного інституту права, соціальних технологій та праці, ректор Василь Андріїв
Номінація "Технікуми та професійно-технічні училища"
1 місце – колектив Чернігівського базового медичного коледжу, директор Микола Самойленко;
2 місце – колектив Чернігівського професійного ліцею побуту, директор Тамара Копистко;
3 місце – колектив Чернігівського кооперативного технікуму Чернігівської облспоживспілки, директор Любов Герасименко
Номінація "Підприємства житлово-комунального господарства"
1 місце – колектив ЖРЕД №8, начальник Світлана Бірка;
2 місце – колектив КП «Новозаводське», начальник Анатолій Кучма;
3 місце – колектив ЖРЕД №5, начальник Володимир Дядечко;
– колектив ЖРЕД №2, начальник Віктор Пригара
Номінація "Вуличні комітети"
1 місце – колективи вуличних комітетів Новозаводської районної у місті ради, голова Тетяна Лісогор;
2 місце – колектив вуличного комітету №17 Деснянської районної у місті ради, голова Валерій Кот;
3 місце – колектив вуличного комітету №31 Деснянської районної у місті ради, голова Ніна Буленок
Відділ зв'язків з громадськістю