12 вересня 2007 р.

ПРЕС-АНОНС від 12 вересня 2007 року

У суботу 15 вересня в урочищі Ялівщина відбудуться відкриті змагання з екологічного туризму серед учнівської молоді, що проводяться міським Центром туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддю спільно з Всеукраїнською екологічною Лігою. Змагання започатковані з метою популяризації екологічного туризму серед учнівської молоді міста, виховання у дітей любові до природи, формування норм поведінки у природному середовищі, навичок активної діяльності з охорони природи. Початок змагань о 10 годині. Збір команд біля Центру ТОВ РДМ. У заході візьме участь перший заступник голови Всеукраїнської екологічної Ліги Тетяна Тимочко. Вона також прокоментує діяльність екологічних організацій на теренах нашого міста, зокрема, ініціативи ряду міських громадських організацій щодо відродження на території урочища Ялівщина ботанічного саду. Всеукраїнська екологічна ліга підтримує природозахисний рух по Україні, має досвід успішного вирішення подібних проблем. Так, восени цього року планується відкриття ботанічного саду в Полтавській області. Довідково: Всеукраїнська екологічна Ліга – громадська організація, яка в цьому році відзначає 10-річний ювілей, працює в усіх областях України. Наукова рада ВЕЛ об’єднує понад 60 докторів та кандидатів наук, провідних спеціалістів з питань екології. Ліга видає два щомісячних журнали. До кінця 2007 року виходить до друку чергове видання Всеукраїнської екологічної енциклопедії. Ліга виступає ініціатором створення в Україні потужного екологічного руху, що об’єднає небайдужу громадськість у боротьбі за збалансований розвиток регіонів задля здоров’я і добробуту нації.