4 вересня 2007 р.

Чернігівські дільничні працюватимуть краще

Ключі від двох новеньких автомобілів та 8 комп’ютерів отримали від міського голови Олександра Соколова чернігівські правоохоронці. Подарунки, які слугуватимуть поліпшенню оперативної роботи та посиленню правопорядку, міський голова вручив під час зустрічі з дільничними інспекторами міліції. Олександр Соколов підкреслив, що роль дільничного міліціонера в суспільстві надзвичайно важлива. Вона є тим чинником, що формує громадську думку про роботу міліції в цілому. Міський голова звернувся до присутніх на зустрічі правоохоронців з проханням позбавитися формалізму в роботі та активніше залучати громадськість до співпраці. За словами міського голови, органи місцевого самоврядування зацікавлені у налагодженні плідної співпраці зі службою дільничних інспекторів міліції. «Нам добре відомі ті проблеми, особливо, матеріально-технічного характеру, які заважають досягати максимальної ефективності в роботі, проте є розуміння з боку депутатського корпусу щодо необхідності надання комплексної допомоги правоохоронним органам міста,» - наголосив Олександр Соколов. Він переконаний, що з поповненням матеріально-технічної бази громадських пунктів охорони правопорядку Деснянського та Новозаводського райвідділів міліції робота дільничних покращиться.