
Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини буде надано ще 77 чернігівкам, зареєстрованим у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат становить 2 265 000 гривень. Відповідне рішення ухвалене на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 1 жовтня 2025 року.
Цього разу виплати з бюджету Чернігівської міської територіальної громади отримають:
Нагадаємо, що кожна чернігівська сім’я при народженні дитини може отримати підтримку від міста.
Виплати здійснюються в рамках Програми підтримки народжуваності у місті Чернігові на 2025–2027 роки. Повний комплект документів для розгляду комісією з попереднього вивчення питання надання допомоги при народженні дитини подається до відділу звернень громадян міської ради не пізніше ніж через 12 місяців після народження дитини.

Пресслужба Чернігівської міської ради
Головне фото ілюстративне з мережі Інтернет