29 серпня 2007 р.

Круглий стіл, присвячений Року доброчинства у м.Чернігові

Відбувся сьогодні у малому залі Чернігівської міської ради. Ця тема підняла жвавий інтерес серед громадських організацій міста, представників влади та депутатського корпусу. Начальник відділу зв’язків з громадськістю Ірина Соломаха нагадала присутнім, що міський голова Олександр Соколов своїм розпорядженням від 30 травня 2007 року № 203-р проголосив 2007 рік – Роком доброчинства. Учасники столу з задоволенням ділилися своїм досвідом, напрацюваннями та нагальними проблемами, які постають у здійсненні благодійної діяльності. Голова громадської організації «Спілка жінок м.Чернігова» Людмила Канюка зазначила, що основний чинник, який гальмує розвиток благодійності – це недосконалість законодавчої бази, а саме відсутність Закону «Про меценатство». Наприкінці зустрічі було винесено пропозицію щодо створення міського благодійного фонду, кошти якого будуть направлені на цільові проекти доброчинства.