28 серпня 2007 р.

Відкрито ІІ Міжнародний молодіжний табір молодіжного активу «Перехрестя-2007»

З 27 серпня до 2 вересня на базі санаторію-профілакторію «Хімік» проводиться ІІ Міжнародний молодіжний табір молодіжного активу «Перехрестя-2007», організований відділом у справах сім'ї та молоді міської ради та Чернігівською міською молодіжною громадською організацією «Молодіжна Ініціа¬тива-100» («МІСТО»). Учасниками Табору є лідери та активісти громадських організацій Чернігова і міст-побратимів Російської Федерації і Республіки Бєларусь – Митищ, Брянська та Гомеля, що здійснюють свою діяльність у сфері молодіжної політики, віком від 18 до 25 років. Міський голова Олександр Соколов підкреслив, що завдяки успішному проведенню цього заходу минулого року в м. Чернігові розпочато якісно новий етап реалізації молодіжної політики: значно більша кількість молодих людей стали брати участь у розробці документів з питань молоді, прийнятті «моло¬діжних» рішень, конкурсі проектів програм щодо здобуття часткового фінан¬сування з бюджету міста. Суттєво розширився спектр заходів, що реалізу¬ються міськими громадськими організаціями. Цьогорічний табір має назву «Перехрестя». Його філософія полягає у поєднанні різних досвідів, підходів, форм та методів організації роботи з мо¬лоддю на місцевому рівні. Табір проводиться з метою розвитку недержавного молодіжного сектору у м. Чернігові. Завданнями Табору є: аналіз стану реалізації молодіжної політики в м. Чернігові; теоретична і практична підготовка лідерів та активістів дитячих і молодіжних організацій міста з питань забезпечення роботи з молоддю; роз¬виток молодіжного міжнародного співробітництва; сприяння розвитку місце¬вої молодіжної ініціативи; розвиток активності місцевих дитячих та молоді¬жних організацій; апробація нових методик організації роботи з молоддю; розробка проектів програм роботи з молоддю на місцевому рівні; обмін до¬свідом організації роботи з молоддю в різних країнах; формування кадрового резерву для служби у органах місцевого самоврядування та інших видів управлінської діяльності з числа молодіжного активу міста. Програма Табору включає в себе заходи групової та масової навчально-тренінгової роботи, практичної діяльності, оздоровчо-спортивні, творчі тощо. В ході реалізації програми Табору застосовуватимуться різні форми роботи, зокрема: тренінги, майстер-класи, міні-лекції, творчі майстерні, семінари, «круглі столи», рольові та ділові ігри, конкурси, змагання тощо. Програма Табору передбачає проведення днів певного тематичного спрямування, в рамках яких переважна більшість заходів відповідатиме ти¬тульній тематиці дня. День знайомств, День інтелекту, День національних культур, День молодіжної політики, День спорту тощо.