23 серпня 2007 р.

До державного свята Чернігів вбрався у синьо-жовті кольори

360 державних стягів встановлено у Чернігові до свята державного прапора. Синьо-жовті прапори замайоріли над установами місцевого самоврядування та державної влади. Сто сім знамен прикрашають освітні заклади міста. Люди дійсно починають сприймати свято як невід’ємну частину життя. Про це свідчать синьо-жовті стрічки на машинах та балконах багатьох чернігівців, які таким чином виявили солідарність у відзначенні дня державної ваги. З кожним роком все більше чернігівців вшановують державний прапор, як частину української державності. Працівники структурних підрозділів Чернігівської міської ради до святкового дня прийшли на роботу ще й у вишиваних сорочках, демонструючи таким чином гармонійне поєднання шанобливого ставлення до традицій українського народу та сучасного європейського шляху Української держави. Одяг багатьох чернігівців у цей день прикрасили синьо-жовті стрічки, які уособлюють часточку державного символу.