20 серпня 2007 р.

Про скликання двадцятої сесії Чернігівської міської ради п'ятого скликання

Відповідно до пункту 8 частини третьої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" Чернігівський міський голова Олександр Соколов видав розпорядження про скликання двадцятої сесії Чернігівської міської ради п'ятого скликання 28 серпня 2007 року о 10 годині в залі засідань міської ради (м. Чернігів, вул. Магістратська,7). На розгляд сесії вносяться питання: 1. Про заступників міського голови. 2. Про внесення змін до складу виконавчого комітету міської ради п’ятого скликання. 3. Про передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова житлового фонду та об’єктів соціальної інфраструктури. 4. Про розгляд протесту першого заступника прокурора м. Чернігова від 04.07.2007 року №994. 5. Про надання згоди на продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення. 6. Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення. 7. Про передачу земельних ділянок у власність або надання їх у користування громадянам, вилучення земельних ділянок із користування громадян та надання згоди на розроблення проектів відведення земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства, будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), садівництва, індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів. 8. Про надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах м. Чернігова та надання згоди на розроблення проекту відведення земельних ділянок. 9. Інформація про роботу управління інвестицій і туризму міської ради. На сесію запрошуються перший заступник міського голови, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голови Деснянської та Новозаводської районних у м. Чернігові рад, керівники структурних підрозділів міської ради, міських органів державної виконавчої влади, комунальних підприємств міської ради, представники засобів масової інформації.