15 серпня 2007 р.

У Чернігові змінено транспортні маршрути: ремонтують вулиці

Відучора деякі маршрути руху автотранспорту та тролейбусів в обласному центрі тимчасово змінено, доки триватиме ремонт дорожнього полотна вулиць 1 Травня, Проектної, Рокоссовського та Седнівської. Про це повідомили в управлінні транспорту та зв’язку Чернігівської міської ради. У разі перекриття дорожнього полотна перехрестя вулиць 1-го Травня і Седнівської змінюються схеми автобусних маршрутів №№ 17, 19, 21 та 26. Рух автобусів буде спрямований, відповідно, вулицями Рокоссовського, Доценка та Пухова. Рух тролейбусів на маршруті № 10 „Завод „Автодеталь" – Бобровиця" взагалі тимчасово припиняється. Міський голова доручив управлінню транспорту та зв’язку забезпечити на тимчасовому автобусному маршруті „Завод „Автодеталь" – Бобровиця" перевезення пасажирів автобусами. Тепер тут курсуватимуть автобуси марки ПАЗ у кількості 10 транспортних одиниць із двозмінним режимом роботи. Натомість, вивільнені з маршруту №10 тролейбуси переведені на інші тролейбусні маршрути замість автобусів, що працюватимуть на тимчасовому автобусному маршруті „Завод „Автодеталь" – Бобровиця". Рух тролейбусів на маршрутах №№6, 7, 8, 9 і 11, буде здійснюватися за такою схемою:
СХЕМА тимчасових змін руху тролейбусів на міських маршрутах
Маршрут №6 „2-а міська лікарня – вул. Любецька" Вул. Любецька – вул. Щорса – проспект Миру – проспект Перемоги – вул. 1-го Травня – 2-а міська лікарня. У зворотному напрямку без змін. Маршрут №7 „2-а міська лікарня – Хімволокно" ОХВ – вул. Щорса – проспект Перемоги – вул. 1-го Травня – вул. Бєлова – вул. Пухова – вул. Доценка – вул. Рокоссовського – вул. Шевченка – вул. Пушкіна - вул. Полуботка — вул. П'ятницька — проспект Перемоги і далі за маршрутом. Маршрут №8 „Вул. Пухова – Хімволокно" ОХВ – вул. Щорса – вул. Толстого – вул. Шевченка – вул. Молодчого – П'ять кутів – вул. 1-го Травня – вул. Бєлова – вул. Пухова – вул. Доценка – вул. Рокоссовського і далі за маршрутом. Маршрут №9 „2-а міська лікарня – кінотеатр „Дружба" Проспект Миру – проспект Перемоги – вул. Кирпоноса – вул. Шевченка – вул. Рокоссовського – вул. Доценка – вул. Пухова – вул. Бєлова – 2-а міська лікарня – вул. 1-го Травня – проспект Перемоги – проспект Миру і далі за маршрутом. Маршрут №11 „Вокзал – вул. Пухова" Вокзал – проспект Перемоги – вул. 1-го Травня – 2-а міська лікарня – вул. 1-го Травня і далі за маршрутом.