14 серпня 2007 р.

Майбутнє міста – моє майбутнє

Саме цей слоган став основоположним у роботі над створенням Стратегічного плану розвитку Чернігова. Про це йшлося на засіданні круглого столу з представниками громадських організацій, що відбувся сьогодні у Чернігівській міській раді. Міський голова Олександр Соколов звернувся до учасників круглого столу з переконливим проханням допомогти у популяризації роботи над створенням Стратегічного плану розвитку Чернігова, залученні якомога більшої кількості населення з тим, щоб кожен знайшов своє місце як у процесі роботи, так і в ході реалізації виробленої спільно стратегії. Варіанти залучення та участі громадськості цілком прийнятні для Чернігова представила один з керівників проекту «Голос громадськості» Олена Газізова. Вона наголосила, що була приємно вражена позицією міської влади щодо максимальної відкритості і прозорості в роботі. Начальник управління інвестицій і туризму міськради Володимир Бурдов розповів про вже виконані етапи розробки Стратегічного плану та подальші кроки на найближчий час. Він вважає, що документ готовий більш як на 85%. Зараз акумулюються всі пропозиції, зауваження та доповнення. Активну участь в обговоренні взяли Олександр Ломако і Тетяна Пекур (Громадянська мережа «Опора»), Людмила Канюка («Спілка жінок України»), Павло Пущенко (ГО «АРМАДА»), Ірина Черенько (Центр «Апельсин»), Артем Шелковий (ГО «Молодь ХХІ століття») та Артем Макаренко (ГО «Болонський клуб»). На жовтень заплановані громадські слухання з цього питання, а до кінця року Стратегічний план повинен бути затверджений міською радою. Відділ зв’язків з громадськістю міської ради.