14 серпня 2007 р.

Турботу і підтримку – родинам загиблих

Сьогодні у Чернігівській міській раді відбулася зустріч представників виконавчих підрозділів гуманітарної сфери з родинами тих, хто загинув при виконанні службових обов’язків. Про це повідомили у відділі у справах сім’ї та молоді міської ради. За останніми даними, у місті проживає 24 таких родини, а це, переважно, сім’ї військовослужбовців та працівників органів внутрішніх справ, де виховуються 27 дітей віком від 5 до 19 років. Метою проведення зустрічі було з’ясування реальних проблем і потреб цієї категорії, які знаходяться в площині компетенції міської ради та її виконавчих органів. Нагадаємо, що в Україні 22 серпня відзначається як День пам’яті працівників органів внутрішніх справ, які загинули при виконанні службових обов’язків. За підсумками зустрічі дано доручення вивчити можливість встановлення пільгового проїзду членам сімей загиблих, сприяння в першочерговому забезпеченні студентів гуртожитками. Поставлене на особливий контроль питання оздоровлення дітей. Досягнуто домовленості щодо постійної правової підтримки кваліфікованого юрисконсульта міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Протягом цього року кожна родина, що втратила годувальника при виконанні службових обов’язків, отримає матеріальну допомогу від виконкому Чернігівської міськради.