8 серпня 2007 р.

Понад 100 судових справ за рік розглядає кожен працівник юридичного відділу Чернігівської міськради

Понад 100 судових справ за рік розглядає кожен з п’яти працівників юридичного відділу Чернігівської міськради. Про це розповів на розширеній нараді із заступниками міського голови, начальниками відділів та управлінь міської ради, головами Деснянської та Новозаводської районних рад, керівниками міських органів державної виконавчої влади, міських служб та засобів масової інформації начальник юридичного відділу міської ради Павло Вовк. За рік працівники відділу розглянули 515 позовів, з яких у 493-х взяли безпосередню участь. Чи не щодня доводилося розглядати справи щодо встановлення додаткового строку на прийняття спадщини, визнання права власності в порядку спадкування, реального розподілу домоволодінь, визнання права власності на об’єкти нерухомого майна, втраченого за строком давності. Згідно чинного законодавства відповідачем у таких випадках виступає міська рада. Всього за звітний період було 230 таких справ. З особливою увагою працівники відділу ставляться до звернень громадян щодо тлумачення чинного законодавства України, відновлення порушених прав. Більшість звернень стосувалися надання роз’яснень щодо отримання різноманітних пільг та допомог, особливо соціально незахищених верств населення, захисту трудових прав, роз’яснень житлового та земельного законодавства.